Uzyskaj dostęp

do treści poradnika dla logopedów, zawierającego materiały do prowadzenia zajęć leczących zaburzenia mowy.

Formularz zamówienia

Wersja premium

Cena: 699 netto

859,77 zł bruttoWersja podstawowa

Praktyczna publikacja drukowana [ok 800 stron], dodatkowe materiały uzupełniające na pendrivie oraz limitowany dostęp do e-wydania publikacji wzbogaconego o zeszyty tematyczne [całość ok 2000 stron].Warunkiem stałego dostępu do wygodnej formy e-wydania jest opłacanie kwartalnych zestawów aktualizacyjnych. Koszt każdej kwartalnej aktualizacji wynosi 190 zł netto. W dowolnym momencie można zrezygnować z zestawów aktualizacyjnych kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta.

Produkt aktualizowany co ok. 3 miesiące, w cenie 99,0 zł netto. Łączny koszt multimedialnego serwisu "Pakiet Pracy Logopedy" to 696,0 zł netto, ale pierwszą fakturę dostają Państwo na kwotę 399 zł netto po otrzymaniu ostatniej (IV) części cyklu następuje automatyczne przedłużenie. Terminy aktualizacji w 2019 r. to: maj, sierpień oraz listopad.

Cena: 399 netto

427,95 zł brutto
+ Koszty wysyłki 36,84 zł bruttoDane do logowania
Adres e-mail będzie używany jako Twój login
Hasło musi składać się z minimum 6 znaków

Wybierz rodzaj konta:
  •  
  •  
Personalia
  •  
  •  
  •  

Dodatkowe informacje

Zgadzam się i akceptuje

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.


Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.